Sezóna 2017/2018

 

Tréninky probíhají na hřišti SK Olympie v těchto časech:

  • každé pondělí od 16:30 do 18:30 hod.
  • každou středu od 16:00 do 18:30 hod. (první hodinu bude kondiční trénink)

 

Rozpis mistrovských turnajů - okresní přebor mladších přípravek na podzim 2017 (skupina C)

Sobota 16/9 - Vrané (začátek 9:30, sraz v 8:55)
Sobota 23/9 - Dolní Břežany (začátek 9:30, sraz v 8:55)
Sobota 7/10 - Jíloviště (začátek 9:30, sraz v 8:55)
Sobota 14/10 - Dolní Břežany (začátek 9:30, sraz v 8:55)
Sobota 21/10 - Zvole (začátek 9:30, sraz v 8:55)
 

Rozpis mistrovských zápasů - okresní přebor starších přípravek na podzim 2017 (skupina A)

Pátek 8/9, začátek 17:00 (sraz 16:25) - Povltavská FA vs. Dolní Břežany (hřiště Davle)
Neděle 17/9, začátek 16:30 (sraz 15:55) - Dolní Břežany vs. Roztoky (hřiště Dolní Břežany)
Neděle 24/9, začátek 10:00 (sraz 9:25) - Vestec vs. Dolní Břežany (hřiště Vestec)
Neděle 1/10, začátek 14:30 (sraz 13:55) - Psáry vs. Dolní Břežany (hřiště Psáry)
Neděle 8/10, začátek 16:00 (sraz 15:25) - Dolní Břežany vs. Kazín (hřiště Dolní Břežany)
Neděle 15/10, začátek 16:00 (sraz 15:25) - Dolní Břežany vs. Povltavská FA (hřiště Dolní Břežany)
Neděle 22/10, začátek 12:30 (sraz 11:55) - Roztoky vs. Dolní Břežany (hřiště Roztoky)
Neděle 29/10, začátek 14:30 (sraz 13:55) - Dolní Břežany vs. Vestec (hřiště Dolní Břežany)
Neděle 5/11, začátek 14:00 (sraz 13:25) - Dolní Břežany vs. Psáry (hřiště Dolní Břežany)
Neděle 12/11, začátek 11:00 (sraz 10:25) - Kazín vs. Dolní Břežany (hřiště Kazín)

 

První zápas starší přípravky hrajeme v Davli

V pátek 8.9. od 17 hod (sraz 16:25) odehrajeme první mistrovský zápas starší přípravky v Davli. S sebou nové "salzburgské" dresy.
 

Nominace:

Koli, Poli, Roman, Maty, Šuli, Dejv, Matěj, Tonda Maláček, Čermi, Mára, Pepe, Andy, Jáša, Joni, Šíma, Srbi, Jáša, Míša, Míša Forman, Niki, Zemánek
 
 

Mladší přípravka zahajuje přátelským turnajem ve Zvoli

V neděli 10.9. od 9:30 hod (sraz 8:55) otevíráme sezónu přátelským turnajem ve Zvoli. S sebou nové "salzburgské" dresy.
 

Nominace:

Toni, Dejv, Šíma, Niki, Zemánek, Robík, Andy, Jáša, Srbi