15. kolo Jílové B - Dolní Břežany 4:2

16.09.2010 10:43

Desáté vítězství v řadě se nám už nepovede. Bohužel, každá série jednou končí a ta naše skončila právě dnes.

Na tento zápas jsme se připravovali celou zimu. Všichni jsme se těšili na chvíli, kdy rozhodčí poprvé foukne do píšťalky a zahájí zápas. Řešili jsme, jestli se bude hrát na trávě, nebo na umělce. Zda bude lepší, když to bude pískat jeden nebo tři rozhodčí. Vše už je minulostí. Soupeř byl fotbalovější, lépe fyzicky připraven, ale přesto se musel o výsledek strachovat až do posledních minut

Začátek zápasu byl v režii soupeře. Na velkém a skvěle připraveném hřišti jasně dominoval. Prvních několik šancí jsme, i díky neskutečným zákrokům Pavla, přežili. Bohužel po dvaceti minutách jsme prohrávali 1:0. Do této chvíle jsme předváděli ódu na pěší fotbal a běh byl pro nás neznámým pojmem. Proto jsme se ani nemohli divit, že jsme se nedostali na soupeřovu polovinu. Po gólu a několika sporně posouzených zákrocích jsme se probudili a začali jsme se dostávat do tempa. Deset minut před koncem poločasu si balon na půlce převzal Pavel Saidl, přešel přes dva hráče a z 25 metrů vypálil k tyči. Domácí gólman se natahoval marně - 1:1.

V druhém poločase byla hra již skoro vyrovnaná. Bohužel nás srazily dvě penalty, které následovaly po hrubých chybách. Dvacet minut před koncem se trenér rozhodl vsadit vše na útok a změnil rozestavení. Vyplatilo se. Patrik Vrabec převzal dlouhý pas na vápně, pohrál si s bránícím hráčem a rozvlnil síť. Na víc jsme se již nezmohli. Naopak naší špatnou rozehrávku vystihl soupeř a pět minut před koncem rozhodl o výsledku.

Hráči: Pavel Makovský - Honza Hruška, Dan Sochor, Michal Panáček, Rosťa Kotas - Tonda Lidman, Pavel Saidl, Honza Saidl, Rosťa Klíma - Patrik Vrabec, Petr Grubner

Střídání: Honza Šerák, Honza Havlíček, Petr Štyndl

Střelci: Pavel Saidl, Patrik Vrabec