16. kolo Dolní Břežany - Bojanovice 3:0

16.09.2010 10:42

V neděli jsme vyhráli. Bohužel jsme se na toto vítězství neskutečně nadřeli. Výsledek by možná nahrával k myšlenkám, že to byl jednoznačný zápas, ale opak byl pravdou.

Soupeř nepřijel hrát fotbal a od první minuty zdržoval. Jeho jedinou zbraní byly standardní situace, které zahrával opravdu dobře. Prvních dvacet minut jsme měli co dělat, abychom nedostali gól. Pavel nás opět podržel a při nastřelené tyči u nás stálo i štěstí. Od té doby byl na hřišti jen jeden tým. Útok střídal útok, ale góly nikde. Bohužel se nám nepodařilo dostat se k zakončení. Těch příčin bylo několik, nepřesné přihrávky, daleký odkop obránce, nebo píšťalka rozhodčího. Takhle jsme se trápili do 75 minuty. Špatně rozehraný roh soupeře nám nabídnul ojedinělé přečíslení. Tři naši hráči pelášili na dva obránce. Precizní přihrávka před vápnem na osamoceného Petra a ten se štěstím prostřelil vyběhnutého gólmana. Po chvilce Pavel přidal druhý gól. Několik minut před koncem, po přihrávce za obránce, Tonda sprintoval sám na brankáře. Udělal svojí typickou kličku od brány a z těžkého úhlu upravil na konečný výsledek 3:0.

Sestava: Pavel Makovský - Honza Hruška, Dan Sochor, Michal Panáček, Štěpán Haifler - Tonda Lidman, Pavel Saidl, Honza Saidl, Honza Havlíček - Patrik Vrabec, Peťa Grubner

Střídání: Petr Štynd, Michal Vrba, Radek Myslivec

Střelci: Petr Štyndl, Pavel Saidl, Tonda Lidman