17. kolo Hvozdnice B - Dolní Břežany 2:10

16.09.2010 10:41

Dan to říkal: „My do téhle soutěže nepatříme.“

Cestou na zápas jsme si v autě říkali, že to nebude jednoduché utkání. Hodně jsme se strachovali, co předvede Franta Fořt „Díra“. Abych řekl pravdu, jeho výkon byl pro celý tým milým překvapením.

Soupeře jsme jasně přehrávali a hned od prvních minut jsme se dostávali do šancí. Za dvacet minut jsme vedli už 0:3 a pro jistotu jsme do poločasu přidali ještě dva kousky. Jasné poločasové vedení nás trochu ukolébalo a polevili jsme v soustředění. Možná i proto se nám vstup do druhé části moc nepovedl a soupeř po ojedinělé akci skóroval. Na jejich úvodní gól jsme naštěstí brzy odpověděli tím nejlepší způsobem a jejich brankáře vyprovodili dalšími 5 góly. Soupeř se sice pokoušel skóre snížit, ale lépe než na konečných 2:10 se mu to nepovedlo.

Sestava: Franta Fořt - Petr Štyndl, Dan Sochor, Honza Šerák *, Štěpán Haifler - Tonda Lidman *, Pavel Saidl, Honza Havlíček - Rosťa Klíma, Patrik Vrabec, Petr Grubner

Střídání *: Michal Panáček, Radek Myslivec

Střelci: Petr Grubner 3x, Honza Havlíček 2x, Pavel Saidl 2x, Rosťa Kláma, Radek Myslivec, Patrik Vrabec