18.kolo Mníšek B - Dolní Břežany 1:3 (1:2)

02.06.2014 08:36

výsledek zápasu Mníšek B - Dolní Břežany; 1:3 (1:2); skórovali: Siegler Tomáš 2, Grubner Petr

Poslední zápas sezóny jsme jeli odehrát na hřiště mužstva z první příčky tabulky Mníšku B. Zápas to byl již dlouho očekávaný a pro nás velice důležitý, neboť jsme museli odehrát minimálně remízu. S tím jsme se ale nehodlali smířit a Mníšku jsme chtěli vrátit porážku z podzimní části. Krásné počasí podpořilo výkon našich borců a po prvním poločase jsme do kabin šli za pěkného stavu 1:2. V druhém poločase jsme na otáčkách našeho motoru neubrali a přidali gól na 1:3.
to se samozřejmě domácím nelíbilo a za burácení domácích fanoušků na tribuně se ještě snažili se stavem na tabuli se skóre něco udělat. To jsme jim samozřejmě nepovolili a proto jsme tento zápas dotáhli do vítězného konce.