21. kolo Dolní Břežany - Kamenný Přívoz 3:1

16.09.2010 10:37

Zápas měl svou úroveň. Hráli jsme přesně to, na co v tuto chvíli měli a taky to, co nám dnešní soupeř dovolil.

Soupeř, okupující beznadějně poslední místo, byl ve hře dopředu téměř bezzubý, občas se sice dostával do šancí středem hřiště, ale to jen sporadicky a hlavně po našich chybách. Naše hra postrádala řád a většina našich útoků končila před vápnem. Střela z dálky již tradičně chyběla. Po půl hodině hry se přeci jen na nás usmálo štěstí. Kuře pojal svou úlohu levého beka moderně a z ničeho nic se zjevil sám před gólmanem. Moc dobře věděl, kam patří míč a vedli jsme 1:0. Za pět minut se objevil na tom samém místě a znovu skóroval. Rozhodčí gól neuznal pro ofsajd, který viděl jen chybě mávající rozhodčí. Bohužel hrajeme třetí třídu, a proto se není čemu divit. Do konce poločasu zbývaly sekundy a soupeř se hnal do útoku. Nevěděl co s míčem a tak vystřelil na bránu a k překvapení všech bylo vyrovnáno.

Obraz hry se v druhé půli nezměnil. Pořád jsme soupeře tlačili, ale gól ne a ne přijít. Nakonec rozhodla soupeřova nešikovnost a dva fauly v pokutovém území. K oběma se postavil dnešní kapitán Honza Saidl a poslal je k nechytatelně k tyči.

Výhra byla zasloužená, ale musíme toho ještě hodně zlepšit.

Hráči: Michal Vrba, Michal Panáček, Honza Šerák, Dan Sochor, Štěpán Haifler - Rosťa Kotas, Honza Saidl, Patrik Vrabec, Honza Havlíček* - Rosťa Klíma, Petr Grubner

Střídaní*: Honza Hruška

Střelci: Štěpán Haifler, Honza Saidl 2x