26. kolo Libeř - Dolní Břežany 2:1

16.09.2010 10:26

Na poslední zápas v sezóně jsme se všichni hodně těšili. Nejelo se nikam daleko, počasí bylo pro fotbal jako stvořené. V hospodě u Kuklů, kam jsme se měli po fotbale přemístit a pokusit se propít to, co jsme za rok vybrali na pokutách, se připravovala pečená kolena. Předseda v kabině vypsal motivační prémie a hrrrr na ně.

Do zápasu jsme vstoupili skvěle. Po pěti minutách se na křídle utrhnul Tonda. Tváří v tvář brankáři udělal žlutou kličku od brankáře. Ze všech sil doběh balón a poslal ho před bránu, kde na něj netrpělivě čekal sváteční střelec Michal a dotlačil ho do brány. Možná i pod záminkou toho, že se soupeř porazí sám, jsme už nic jiného nepředvedli. Neběhali jsme! Nechávali jsme volné hráče a dělali hloupé chyby v rozehrávce. I v dalších fotbalových činnostech jsme byli horším týmem. Za pět minut soupeř srovnal a za dalších pět už vedl 2:1.

Do druhého poločasu jsme pozměnili sestavou v přesvědčení, že se zápas povede otočit. Bohužel se to nepovedlo. Měli jsme několik stoprocentních příležitostí ke skórování, ale nedokázali jsme trefit ani prázdnou bránu. Soupeř se druhý poločas zaměřil především na defenzivu, ale i tak občas hrozil z protiútoků a standardních situací. Na Pavla v bráně si už nepřišel.

Hráči: Pavel Makovský - Petr Štyndl, Honza Šerák, Dan Sochor, Štěpán Haifler - Tonda Lidman, Honza Saidl, Honza Havlíček* - Lukáš Bašta*, Michal Panáček - Patrik Vrabec

Střídání: Radek Myslivec, Honza Hruška

Střelci: Michal Panáček