10. kolo Vráné - Dolní Břežany 1:1

25.10.2010 09:02

K dnešnímu zápasu jsme se sešli netradičně již v sobotu. Využili jsme této příležitosti a na tento den jsme naplánovali ztužovací akci v „The Pub“. S aktivitou a výsledkem v hospodě bychom to mohli dotáhnout i do kraje, s předvedenou hrou na hřišti budeme rádi za klidný střed tabulky.

Do Vraného jsme přijeli jen půl hodiny před výkopem, sešli jsme se včas, ale nejsem David Copperfield, abych se dostal přes zamčené dveře ke dresům a zpět. Začali jsme jako vždy mírnou převahou, ale nedokázali jsme si vytvořit žádnou vyloženou brankovou příležitost. Pár náznaků šancí jsme měli, ale buď jsme nedokázali přesně zakončit, nebo jsme trefovali gólmana. Po půl hodině se dostal do velké šance soupeř. Dokázal přehodit vyběhnutého Jožana, ale před brankovou čárou doběh balon Rosťa a zametl ho za bránu. I my, jmenovitě Kuře, se dostal do jedinečné brankové příležitosti. Sádlo mu posunul balon mezi dva obránce, a ač tísněn, dokázal Kuře vystřelit. Bohužel si gólman s jeho přízemní střelou dokázal poradit.

Druhý poločas začal naší velkou šancí. Rychlou kombinací ve středu hřiště jsme se dostali do přečíslení. Z pravé strany Tonda skvěle nacentroval a Havlis levou z první jen lehce přestřelil. I další akce měla gólové parametry. Na balon za obranu si naběhl Kuře, ale gólmana opět neprostřelil. Postupem času začali přebírat otěže zápasu hráči Vraného. Nebyli fotbalovější, ale prostě jen víc běhali. Za svojí snahu byli dvacet minut před koncem odměněni gólem. Konec zápasu byl v režii Šerdy. Do soubojů začal chodit naplno a soupeři se od něj odráželi jako kuželky, bohužel to někteří nedokázali zkousnout a chtěli Šerdu pokopat. Oplácel stejnou mincí a byl za to odměněn žlutým kartónkem v pravé ruce pana rozhodčího. Aby toho na něj nebylo málo, dokázal i vyrovnat. Při rohu šel na zadní tyč, našel si balon a hlavou ho poslal do brány.

Bohužel jsme zase nedokázali naplno bodovat a na vítězství čekáme již čtvrté kolo. V neděli nás čeká Davle.

 

Hráči: Jožan Palkovič - Petr Štyndl, Honza Šerák, Dan Sochor, Rosťa Kotas* - Tonda Lidman, Honza Saidl, Patrik Vrabec, Jarda Šubrt - Štěpán Haifler, Honza Havlíček*

Střídání: Jirka Adámek, Honza Kožíšek

Střelci: Honza Šerák

Zpět