23. kolo Dolní Břežany - Jesenice 5:1

16.09.2010 10:31

 

Zápas pro nás, jako již tradičně, nezačal dobře. Ve dvacáté minutě soupeř zahrával přímý kop a Franta za zdí jen koukal, jak mu míč končí v síti. Byli jsme lepším týmem, ale pořád jsme se nemohli gólově prosadit. Těsně před poločasem přišla Saidlova pětiminutovka. Nejdříve geniálně prostrčil balón do vápna na Patrika. Pro střelce jeho kvalit už byla hračka uklidit balón k tyčce. Poté se zhmotnil nikým neatakovaný na puntíku pro penaltu a obstřelil gólmana.

Vedení vlilo našim hráčům novou krev do žil a po poločase na hřišti jasně dominovali. Jedna akce střídala druhou a bylo jen otázkou času, jestli to tam ještě cinkne. Po čtvrt hodině hry přišly okamžiky Rosti. Po rychlém protiútoku si převzal balón u lajny. Přešel přes dva obránce a podél velkého vápna nahrál úplně volnému Honzovi, který vyběhnutého gólmana krásně přehodil. Hostující obrana přestala úplně fungovat, čehož jsme využívali k nebezpečným útokům. Po dlouhém a přesném výkopu pelášil Rosťa sám do brány a zvýšil naše vedení. Těsně před koncem se k balónu dostal Tonda. Brilantně provedenou kličkou od brány obešel brankáře a z téměř nulového úhlu nabídnul balón před prázdnou bránu Rosťovi.

 

Hráči: Franta Fořt - Honza Hruška, Honza Šerák, Dan Sochor, Michal Panáček* - Tonda Lidman, Patrik Vrabec, Honza Saidl, Štěpán Haifler - Rosťa Klíma, Petr Grubner

Střídaní*: Honza Havlíček

Střelci: Patrik Vrabec, Honza Saidl 2x, Rosťa Klíma 2x,

Zpět