25. kolo Dolní Břežany- Psáry 8:2

16.09.2010 10:27

 

Když jsme se před zápasem postupně scházeli a pořád nás bylo jedenáct, měl jsem z dnešního vystoupení strach. Začali jsme všichni žhavit dráty mobilních zařízení do běla a v kabině jsme si mohli nakonec rozdat třináct dresů.

Podle mého názoru zápas ovlivnilo brzké vyloučení soupeřova obránce. Ten vyrazil míč směrující do brány rukou a rozhodčí ho poslal do sprchy. Nařízenou penaltu Honza se štěstím proměnil. Po necelé půl hodině hry přišla snová pětiminutovka. Nejdříve Péťa přeskočil gólmana a míč směřující z pravé strany podél brankové čáry umístil do brány. Pak na vápně obral obránce o balón, posunul ho na volného Rosťu a ten už jen trefil prázdnou bránu. Další gól přidal Patrik po krásné kombinaci na rohu vápna s Kuřetem. Pátý gól přidal opět Péťa.

Do druhého poločasu nastoupily jiné týmy. My jsme přestali hrát fotbal a snažili jsme se jen navýšit vedení. Bezhlavě jsme útočili a každý hráč si chtěl dát gól. To se nám málem stalo osudným. Nejdříve snížil soupeř z penalty, a pak přidal další gól. Psáry byly v této fázi hry nebezpečnější a troufám si říct, že i lepší. Po druhém gólu jsme se vrátili k hře ze začátku utkání a góly na sebe nenechali dlouho čekat. Po akci Patrika stál Honza sám před gólmanem. Naznačil střelu,v klidu obešel ležícího brankáře a střílel do prázdné brány. O několik minut později si naběhl na centr z pravé strany, vystřelil a od bránícího hráče se balón odrazil do brány. Poslední gól pak dal Tonda, kdy se ve vápně dostal první k odraženému balónu a poslal ho k tyči.

Za týden hrajeme poslední utkání. Mým přáním je pokořit hranici 100 gólů. Chybí jich pět. Povede se to?

 

Hráči: Pavel Makovský, Petr Štyndl, Michal Panáček, Dan Sochor, Štěpán Haifler* - Tonda Lidman, Patrik Vrabec, Honza Saidl, Honza Havlíček* - Rosťa Klíma, Petr Grubner

Střídání: Radek Myslivec, Lukáš Bašta

Střelci: Honza Saidl 3x, Petr Grubner 2x, Rosťa Klíma, Patrik Vrabec, Tonda Lidman

Zpět