3. kolo Hvozdnice B - Dolní Břežany 1:3

06.09.2010 14:24

Když se řekne, že hrajeme ve Hvozdnici, vzpomenu si na loňské vysoké vítězství. Další a ještě silnější vzpomínka je na takový malý stánek poblíž lajny, kde se celý zápas dělají výborné klobásy. Letos jsem vyzkoušel hned dva druhy a byly skvělé. Škoda, že takový stánek není i na našem domácím hřišti.

Pět minut po páté začal náš zápas. Již v kabině jsme si říkali, že to bude něco jiného než na jaře a taky, že bylo. Hvozdnice nám byl vrovnaným soupeřem a v první polovině hry měla i více šancí, především pak ze standardních situací. Ke konci poločasu jsme se začali prosazovat i my. V 36. minutě se k přímáku postavil Honza Saidl a z dobrých 30 metrů vyslal balon přes zeď přímo na brankáře. Ten ani nestačil zvednout ruce a balon se zastavil až v síti. Po dlouhé době jsme dokázali využít standardku.  Druhý gól na sebe nenechal dlouho čekat. Tonda z pozice pravého beka se vydal do útoku a z dálky vystřelil, balon na vápně srazil bránící hráč, který ho již nedokázal odkopnout. Míče se zmocnil Štěpán a nedal brankáři šanci zabránit gólu.

Po změně stran jsme už byli lepším týmem. Drželi jsme balon na kopačkách a snažili se zvýšit skóre. Bohužel se nám to nedařilo a v 50. minutě jsme inkasovali. Po centru z levé stany první hlavičku Jožan ještě vyrazil před sebe, ale na dorážku byl již krátký. Po tomto gólu se do utkání pustil i pan rozhodčí a dobrých 15 minut pískal v náš neprospěch. Nepískal a otáčel fauly na naše hráče, dokonce nám nedovolil házet ani aut. Mohl písknout i penaltu po pádu domácího hráče v pokutovém území, ale naštěstí to neudělal. V 70. minutě jsme vybojovali balon uprostřed hřiště, Zdeněk ho zatáhl po pravé straně, předal ho Péťovi a ten ho uklidil až do brány. Po tomto gólu stáhla Hvozdnice hru jen na 3 obránce a my jsme chodili do rychlých protiútoků, ale žádný jsme nedokázali využít.

V neděli hrajeme doma proti Hradištku, které jsme loni doma porazili 6:3. 

 

Hráči: Josef Palkovič -Tonda Lidman, Dan Sochor, Michal Panáček, Petr Štyndl* - Zdeněk Chaloupka, Patrik Vrabec, Honza Saidl Jarda Šubrt - Štěpán Haifler, Petr Grubner

Střídání*: Honza Hruška

Střelci: Honza Saidl, Štěpán Haifler, Petr Grubner

Zpět