Pokud se chcete stát finančním partnerem či sponzorem SK Olympie Dolní Břežany a mít zde své jméno nebo logo, neváhejte nás kontaktovat. Za každou podporu jsme vděčni a předem za ní děkujeme. 

kontaktujte prosím pana Radka Motyku na tel.  774 633 636                                                                           SK Olympie Dolní Břežany z.s.

Naši sponzoři

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy poskytlo v roce 2017 SK Olympii Dolní Břežany dotaci na podporu sportovní činnosti dětí a mládeže v souhrnné výši 221.600 Kč. Většina této dotace byla určena na platy trenérů dětí a mládeže. Menší část dotace šla na spolufinancování dopravy autobusem na mezinárodní turnaj Mozart Cup 2017 v Salzburgu, kterého se úspěšně zúčastnily týmy mladší a starší přípravky.

www.msmt.cz

Středočeský Fond sportu, volného času a primární prevence

Středočeský kraj prostřednictvím Fondu sportu, volného času a primární prevence poskytl klubu v roce 2017 dotaci ve výši 129 747 Kč, která sloužila na úhradu různých provozních nákladů od údržby trávnatého hřiště přes příspěvku na elektrickou energii až po pořízení fotbalového mobiliáře (branky) či fotbalových míčů pro týmy přípravek.

https://www.kr-stredocesky.cz

REMAX

Široká nabídka nemovitostí, našich kanceláří a certifikovaných realitních makléřů.

www.re-max/domus

Střechy PROVAZNÍK

Střechy, klempířství, pokrývačství, tesařství, montáže oken, vše pod jednou střechou.

www.strechyprovaznik.cz

 

Agentura LEPŠÍ ZNÁMKY

Jsme soukromá společnost Lepší známky poskytující doučování a výuku světových jazyků a předmětů vyučovaných na základních školách.

www.lepsi-znamky.cz

 

AULIX lighting

Prodej a návrhy osvětlení

Obraťte se na nás, rádi se s Vámi setkáme také na místě a v čase, který si určíte Vy. Připravíme pro Vás návrh osvětlení dle vašich požadavků.
Nabízíme:      - návrhy osvětlení a prodej svítidel
                    - maloobchodní a velkoobchodní prodej
                    - montáž svítidel
                    - služby architekta
                    - poradensví a školení v daném oboru
                    - inteligentní systémy
                    - vypínače, ventilátory, čidla

www.aulix.cz 

 

ZAHRADNÍ CENTRUM Dolní Břežany

Vše pro Vaši zahradu najdete v Dolních Břežanech. Údržba, realizace a úprava zahrad. Prodej zahradní techniky značek Bosch, Honda, Jonsered a Husqvarna. Na výběr máme také velké množství květin, keřů a stromů. Prodáváme značkové grily WEBER.

 www.zahradni-centrum-dolni-brezany.cz 

System UAU

Firma provádí dezinfekci, dezinsekci, deratizaci, fumigaci. Ochrana proti zahnízdění ptactva. Asanace půd, sklepů, světlíků a bílení stájí.

www.uau.cz