Pokud se chcete stát finančním partnerem či sponzorem SK Olympie Dolní Břežany a mít zde své jméno nebo logo, neváhejte nás kontaktovat. Za každou podporu jsme vděčni a předem za ní děkujeme. 

kontaktujte prosím pana Radka Motyku na tel.  774 633 636                                                                           SK Olympie Dolní Břežany z.s.

Naši sponzoři

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy poskytlo v roce 2017 SK Olympii Dolní Břežany dotaci na podporu sportovní činnosti dětí a mládeže v souhrnné výši 221.600 Kč. Většina této dotace byla určena na platy trenérů dětí a mládeže. Menší část dotace šla na spolufinancování dopravy autobusem na mezinárodní turnaj Mozart Cup 2017 v Salzburgu, kterého se úspěšně zúčastnily týmy mladší a starší přípravky. 

Děkujeme!

www.msmt.cz

System UAU

Firma provádí dezinfekci, dezinsekci, deratizaci, fumigaci. Ochrana proti zahnízdění ptactva. Asanace půd, sklepů, světlíků a bílení stájí.

www.uau.cz

AULIX lighting

Prodej a návrhy osvětlení

Obraťte se na nás, rádi se s Vámi setkáme také na místě a v čase, který si určíte Vy. Připravíme pro Vás návrh osvětlení dle vašich požadavků.
Nabízíme:      - návrhy osvětlení a prodej svítidel
                    - maloobchodní a velkoobchodní prodej
                    - montáž svítidel
                    - služby architekta
                    - poradensví a školení v daném oboru
                    - inteligentní systémy
                    - vypínače, ventilátory, čidla

www.aulix.cz 

 

REMAX

Široká nabídka nemovitostí, našich kanceláří a certifikovaných realitních makléřů.

www.re-max/domus

ZAHRADNÍ CENTRUM Dolní Břežany

Vše pro Vaši zahradu najdete v Dolních Břežanech. Údržba, realizace a úprava zahrad. Prodej zahradní techniky značek Bosch, Honda, Jonsered a Husqvarna. Na výběr máme také velké množství květin, keřů a stromů. Prodáváme značkové grily WEBER.

 www.zahradni-centrum-dolni-brezany.cz 

Agentura LEPŠÍ ZNÁMKY

Jsme soukromá společnost Lepší známky poskytující doučování a výuku světových jazyků a předmětů vyučovaných na základních školách.

www.lepsi-znamky.cz

 

Střechy PROVAZNÍK

Střechy, klempířství, pokrývačství, tesařství, montáže oken, vše pod jednou střechou.

www.strechyprovaznik.cz